Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
    Sponzor Doberdob's Avatar
    Hvala! V ponedeljek 14 grem v Madrid in znanes tam mi je pripravil nekaj kosov "modre divizije". Bom videl kaj se bo našlo.
    Sapere Aude!

Končno sem našel čas tudi da popravim to napako in da lahko objava ostane s pravim naslovom. Oberstleutnant temni ovratnik - WH Feldbluse Offizier, seveda ne M40. Sem pa s kvaliteto reprodukcije zelo zadovoljen. Ni original, vendar lepo popestri mojo malo sobico.
    Attached Images Attached Images
    Sapere Aude!

Veteran
    Prvo stvar, nabavi en torso, da bo uniforma prišla lepo do izraza. Drugo delo,...čimprej nabavit original,...četudi ne tako visok čin, vendar razlika bo 1.000.000 %. Če se ne motim imaš v zbirki precej lepih originalnih stvari. Ni nobene potrebe da jih kvariš s takimi pocenimi reprodukcijami - kvalitetnejšimi že, sam taka pa ni kaj preveč dekorativna.

Se strinjam s povedanim in nimam namen zbirati reprodukcij. Tri uniforme v kompletu sem skompletiral zaradi .... no priznam "uporabe". Malo za reenacting in razne prireditve (npr. srečanje s italjanskimi zbiralci ipd). Nekajkrat smo se prav lepo imeli. Malo mogoče otročje, vendar ponavadi sledi tudi slajši del; kdo ima kaj za prodat. Originali uniform pridejo na vrsto po dopolnitvi zbirke. Trenutni sem finančno zelo discipliniran ( hiša še ni končana ), vendar se pripravljam na "ofenzivo" in višje cenovne nakupe. Predvsem pa hvala za komentar. Takšne konstruktivne cenim.
    Sapere Aude!

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Bookmarks